ACT Adapterl USB-C > 2 x HDMI 4K Dual Monitor MST Hub 4096x2160 @60Hz
Du må logge inn for å handle/se priser.
|
|
ACT Adapterl USB-C > 2 x HDMI 4K Dual Monitor MST Hub 4096x2160 @60Hz
-
Type
Adapter
-
Kontakt 1
USB C
-
Kontakt 2
2 x HDMI Type A (Standard)
-
Farge
Grå
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
ACT AC7012. USB-versjon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), USB-kontakttype: USB Type-C, Kjønn på USB-kontakt: Hankjønn. Produktfarge: Grå, Kroppsmateriale: Aluminium, USB-kabellengde: 0,15 m. Bredde: 125 mm, Dybde: 160 mm, Høyde: 25 mm. Antall per pakke: 1 stykker
| USB-versjon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB-kontakttype | USB Type-C |
| Kjønn på USB-kontakt | Hankjønn |
| USB-tilkoblingsformfaktor | Rett |
| DVI-utgang | Nei |
| HDMI-utgang | Ja |
| DisplayPort-utgang | Nei |
| Antall skjermer som støttes | 2 |
| Antall HDMI-porter | 2 |
| HDCP | Ja |
| Maksimal oppløsning | 4096 x 2160 piksler |
| Brikkesett | VL100 + LT8712EXI |
| Produktfarge | Grå |
| Kroppsmateriale | Aluminium |
| Integrert USB-kabel | Ja |
| USB-kabellengde | 0,15 m |
| Bredde | 125 mm |
| Dybde | 160 mm |
| Høyde | 25 mm |
| Vekt | 96 g |
| Antall per pakke | 1 stykker |
| Harmonisert system (HS)-kode | 84733020 |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.