ACT Cat.6 U/UTP 250 MHz - 305 m Box 24AWG Stranded Lilla
Du må logge inn for å handle/se priser.
|
|
ACT Cat.6 U/UTP 250 MHz - 305 m Box 24AWG Stranded Lilla
-
Type
Cat6
-
Kontakt 1
Nei
-
Kontakt 2
Nei
-
Farge
Lilla
-
Lengde
305m
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
ACT XS6003. Kabellengde: 305 m, Kabelstandard: Cat6, Kabelskjerming: U/UTP (UTP), Produktfarge: Lilla
| Kabellengde | 305 m |
| Kabelstandard | Cat6 |
| Kabelskjerming | U/UTP (UTP) |
| Produktfarge | Lilla |
| Tilkobling 1 | Nei |
| Tilkobling 2 | Nei |
| Connector 1 kjønn | Nei |
| Connector 2 kjønn | Nei |
| Jakkemateriale | Low smoke zero halogen (LSZH) |
| Ledertype | Solid/Fast |
| Ledermateriale | Kopper |
| AWG-ledningsstørrelse | 24 |
| Frekvens | 250 MHz |
| Driftstemperatur (T-T) | -15 - 60 °C |
| Ytre diameter | 5,1 mm |
| Pakketype | Hjul |
| Harmonisert system (HS)-kode | 84733080 |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.