ACER B7 B247Wbmiprzx 61 cm (24")
|
|
ACER B7 B247Wbmiprzx 61 cm (24")
-
Skjermstørrelse
24"
-
Oppløsning
1920 x 1200
-
HD
WUXGA
-
USB-C
0
-
DVI
0
-
DP
1
-
HDMI
1
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Høydejustering
Ja
-
Svivel
Ja
-
Svingtapp
Ja
-
Bruksområde
Personal display
-
Oppdateringsfrekvens
60Hz
-
Bærekraft
ENERGY STAR
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Energiklasse
Relaterte produkter
Acer B7 B247Wbmiprzx. Skjermdiagonal: 61 cm (24"), Skjermoppløsning: 1920 x 1200 piksler, HD-type: WUXGA, Skjermteknologi: LED, Oppdateringsresponstid: 4 ms, Naturlig sideforhold: 16:10, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. Innebygd USB-hub. VESA-montering, Høydejustering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 61 cm (24") |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1200 piksler |
| Naturlig sideforhold | 16:10 |
| Skjermteknologi | LED |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | WUXGA |
| Paneltype | IPS |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 4 ms |
| Skjermform | Flat |
| Støttede grafikkoppløsninger | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal oppdateringshastighet | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 16.78 million farger |
| Pikselbredde | 0,269 x 0,269 mm |
| Pikseltetthet | 94,3 ppi |
| Horisontalt frekvensområde | 30 - 85 kHz |
| Vertikal scanningsratio | 56 - 76 Hz |
| 3D | Nei |
| NVIDIA G-SYNC | Nei |
| AMD FreeSync | Nei |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall høyttalere | 2 |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 2 W |
| Innebygd kamera | Nei |
| Produktfarge | Svart |
| Innebygd USB-hub | Ja |
| Antall VGA (D-Sub)-porter | 1 |
| DVI-port | Nei |
| Antall HDMI-porter | 1 |
| Antall DisplayPorts | 1 |
| Lydutgang | Ja |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Kabellåsport | Nei |
| Høydejustering | Ja |
| Justerbar høyde (maks) | 12 cm |
| Omdreiningsakse/midtpunkt | Ja |
| Dreibar | Ja |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 25° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 28 kWh |
| Strømforbruk (vanlig bruk) | 14 W |
| Strømforbruk (standby) | 0,3 W |
| Strømforbruk, av | 0,3 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius) | -20 - 60 °C |
| Relativ luftfuktighet under drift (H-H) | 20 - 80% |
| Bredde (med stativ) | 533 mm |
| Dybde (med stativ) | 207 mm |
| Høyde (med stativ) | 510 mm |
| Vekt (med stativ) | 6,2 kg |
| Kabler inkludert | DisplayPort, USB, VGA |
| Hurtigstartsguide | Ja |
| Bærekraftsertifikater | ENERGY STAR |
| Innebygd TV-mottaker | Nei |
| Gjennomsnittstid mellom feil (MTBF) | 30000 timer |
| Leverings type for strømadapter | LED |
| Tynn klient installert | Nei |
| Harmonisert system (HS)-kode | 85285210 |
Datarekvisita / Kontorutstyr
Datautstyr / Hjem/Fritid / Hobby & Fritid
Datautstyr / Kabinetter, UPS og Strømforsyning / Komponenttilbehør
Lyd & Bilde / Skjerm, TV og prosjektorer / Videotilbehør
Forventet på lager
22.05.2026
Forventet på lager
21.05.2026
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.