ACER B8 B248Y E Led Display 61 Cm
|
|
ACER B8 B248Y E Led Display 61 Cm
-
Skjermstørrelse
24"
-
Oppløsning
1920 x 1080
-
HD
Full HD
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Høydejustering
Ja
-
Svivel
Ja
-
Svingtapp
Ja
-
Oppdateringsfrekvens
100Hz
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer B8 B248Y E. Skjermdiagonal: 61 cm (24"), Skjermoppløsning: 1920 x 1080 piksler, HD-type: Full HD, Skjermteknologi: LCD, Skjermoverflate: Matt, Oppdateringsresponstid: 4 ms, Naturlig sideforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. VESA-montering, Høydejustering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 61 cm (24") |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1080 piksler |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Skjermteknologi | LCD |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Full HD |
| Paneltype | IPS |
| Type baklys | LED |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 4 ms |
| Skjermoverflate | Matt |
| Anti-blendende skjerm | Ja |
| Skjermform | Flat |
| Maksimal oppdateringshastighet | 100 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 16,7 millioner farger |
| Pikselbredde | 0,28 x 0,28 mm |
| Bildestørrelse, horisontal | 52,7 cm |
| Bildestørrelse, vertikal | 29,6 cm |
| Diagonal skjermstørrelse | 60 cm |
| HDR (High Dynamic Range) støttes | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Fargedybde | 6 bit |
| Fargeskalastandard | sRGB |
| sRGB-dekning (typisk) | 99% |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 2 W |
| Markedsplassering | Forretning |
| Produktfarge | Svart |
| Farge | Svart |
| Antall USB Type-C nedstrømsporter | 1 |
| HDMI | Ja |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| DisplayPort-versjon | 1.2 |
| Hodetelefon ut | Ja |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Høydejustering | Ja |
| Justerbar høyde (maks) | 15 cm |
| Omdreiningsakse/midtpunkt | Ja |
| Svingvinkel | -90 - 90° |
| Dreibar | Ja |
| Dreietapp/dreiemekanisme | -60 - 60° |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 35° |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | F |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 17 kWh |
| Energiforbruk (HDR) per 1000 timer | 20 kWh |
| Strømforbruk (vanlig bruk) | 17 W |
| Strømforbruk (standby) | 0,5 W |
| Type strømforsyning | Innvendig lys |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Bredde (uten stativ) | 540 mm |
| Dybde (uten stativ) | 65 mm |
| Høyde (uten stativ) | 323 mm |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.