ACER B8 B248Ygbemiqpruzx Computer
|
|
ACER B8 B248Ygbemiqpruzx Computer
-
Skjermstørrelse
23.8"
-
Oppløsning
1920 x 1080
-
HD
Full HD
-
DP
2
-
HDMI
1
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Høydejustering
Ja
-
Svivel
Ja
-
Svingtapp
Ja
-
Oppdateringsfrekvens
120Hz
-
Bærekraft
ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer B8 B248YGbemiqpruzx. Skjermdiagonal: 60,5 cm (23.8"), Skjermoppløsning: 1920 x 1080 piksler, HD-type: Full HD, Skjermteknologi: LCD, Oppdateringsresponstid: 4 ms, Naturlig sideforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. Innebygd USB-hub, USB-hub-versjon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA-montering, Høydejustering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1080 piksler |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Skjermteknologi | LCD |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Full HD |
| Paneltype | IPS |
| LED-baklys | Ja |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 4 ms |
| Responstid (MPRT) | 1 ms |
| Skjermform | Flat |
| Kontrastforhold | 1500:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal oppdateringshastighet | 120 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 16,7 millioner farger |
| Pikselbredde | 0,275 x 0,275 mm |
| Pikseltetthet | 93 ppi |
| Digital horisontal frekvens | 140 - 140 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 120 Hz |
| Fargedybde | 6 bit |
| sRGB-dekning (typisk) | 99% |
| NVIDIA G-SYNC | Nei |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Low Blue Light-teknologi | Ja |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall høyttalere | 2 |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 4 W |
| Innebygd kamera | Nei |
| Markedsplassering | Kontor |
| Produktfarge | Svart |
| Fremre ramme | Svart |
| Farge | Svart |
| Innebygd USB-hub | Ja |
| USB-hub-versjon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB oppstrømsporttype | USB Type-B |
| Antall USB Type B-oppstrømsporter | 1 |
| Antall USB Type-A nedstrømsporter | 4 |
| Antall USB Type-C nedstrømsporter | 1 |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 1 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Antall DisplayPorts | 2 |
| DisplayPort ut versjon | 1.2 |
| Hodetelefon ut | Ja |
| Ethernet/bredbåndsforbindelse | Ja |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Høydejustering | Ja |
| Justerbar høyde (maks) | 16,5 cm |
| Omdreiningsakse/midtpunkt | Ja |
| Svingvinkel | -90 - 90° |
| Dreibar | Ja |
| Dreietapp/dreiemekanisme | -60 - 60° |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 35° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 15 kWh |
| Energiforbruk (HDR) per 1000 timer | 28 kWh |
| Strømforbruk (standby) | 0,5 W |
| Type strømforsyning | Innvendig lys |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Bredde (med stativ) | 540,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 186,1 mm |
| Høyde (med stativ) | 350 mm |
| Vekt (med stativ) | 5,63 kg |
| Bredde (uten stativ) | 540,3 mm |
| Dybde (uten stativ) | 49,9 mm |
| Høyde (uten stativ) | 324,3 mm |
| Vekt (uten stativ) | 3,35 kg |
| Stativ medfølger | Ja |
| Kabler inkludert | DisplayPort, HDMI, USB Type-A, USB Type-C |
| Bærekraftsertifikater | ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.