ACER Cb243Y E Computer Monitor
|
|
ACER Cb243Y E Computer Monitor
-
Skjermstørrelse
23.8"
-
Oppløsning
1920 x 1080
-
HD
Full HD
-
DP
1
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Høydejustering
Ja
-
Svivel
Ja
-
Svingtapp
Ja
-
Bruksområde
Personal display
-
Bærekraft
TCO
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer CB243Y E. Skjermdiagonal: 60,5 cm (23.8"), Skjermoppløsning: 1920 x 1080 piksler, HD-type: Full HD, Oppdateringsresponstid: 1 ms, Naturlig sideforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. VESA-montering, Høydejustering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 60,5 cm (23.8") |
| Skjermoppløsning | 1920 x 1080 piksler |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | Full HD |
| Paneltype | IPS |
| LED-baklys | Ja |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 300 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 1 ms |
| Anti-blendende skjerm | Ja |
| Skjermform | Flat |
| Kontrastforhold | 1000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 16,7 millioner farger |
| Pikselbredde | 0,28 x 0,28 mm |
| Diagonal skjermstørrelse | 60,5 cm |
| HDR (High Dynamic Range) støttes | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| sRGB-dekning (typisk) | 99% |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall høyttalere | 2 |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 2 W |
| Produktfarge | Svart |
| HDMI | Ja |
| Antall DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort ut versjon | 1.2 |
| Hodetelefon ut | Ja |
| Hodetelefonutganger | 1 |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Høydejustering | Ja |
| Justerbar høyde (maks) | 16,5 cm |
| Omdreiningsakse/midtpunkt | Ja |
| Svingvinkel | -90 - 90° |
| Dreibar | Ja |
| Dreietapp/dreiemekanisme | -178 - 178° |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 35° |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | E |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 17 kWh |
| Energiforbruk (HDR) per 1000 timer | 24 kWh |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Bredde (med stativ) | 540,3 mm |
| Dybde (med stativ) | 240 mm |
| Høyde (med stativ) | 506,1 mm |
| Bredde (uten stativ) | 540,3 mm |
| Dybde (uten stativ) | 66,2 mm |
| Høyde (uten stativ) | 323,1 mm |
| Stativ medfølger | Ja |
| Bærekraftsertifikater | TCO |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.