ACER Ek1 Ek321Qk Bmiipx Computer
|
|
ACER Ek1 Ek321Qk Bmiipx Computer
-
Skjermstørrelse
31.5"
-
Oppløsning
3840 x 2160
-
HD
4K Ultra HD
-
DP
1
-
HDMI
2
-
Berøringsskjerm
Nei
-
Høyttalere
Ja
-
Skjermform
Flat
-
Høydejustering
Nei
-
Oppdateringsfrekvens
60Hz
-
Bærekraft
ENERGY STAR
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Acer EK1 EK321QK bmiipx. Skjermdiagonal: 80 cm (31.5"), Skjermoppløsning: 3840 x 2160 piksler, HD-type: 4K Ultra HD, Skjermteknologi: LCD, Oppdateringsresponstid: 4 ms, Naturlig sideforhold: 16:9, Synsvinkel, horisontal: 178°, Synsvinkel, vertikal: 178°. Innebygde høyttalere. VESA-montering. Produktfarge: Svart
| Skjermdiagonal | 80 cm (31.5") |
| Skjermoppløsning | 3840 x 2160 piksler |
| Naturlig sideforhold | 16:9 |
| Skjermteknologi | LCD |
| Berøringsskjerm | Nei |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Paneltype | VA |
| LED-baklys | Ja |
| Skjermlysstyrke (typisk) | 250 cd/m² |
| Oppdateringsresponstid | 4 ms |
| Type måling av responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skjermform | Flat |
| Kontrastforhold | 3000:1 |
| Kontrastforhold (dynamisk) | 100000000:1 |
| Maksimal oppdateringshastighet | 60 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Display antall farger | 1,07 milliarder farger |
| Pikselbredde | 0,182 x 0,182 mm |
| Pikseltetthet | 140 ppi |
| Digital horisontal frekvens | 31 - 110 kHz |
| Digital vertikal frekvens | 48 - 60 Hz |
| HDR (High Dynamic Range) støttes | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Fargedybde | 8 bit |
| sRGB-dekning (typisk) | 99% |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Low Blue Light-teknologi | Ja |
| Innebygde høyttalere | Ja |
| Antall høyttalere | 2 |
| RMS-rangert strøm/utgangseffekt | 4 W |
| Innebygd kamera | Nei |
| Markedsplassering | Kontor |
| Produktfarge | Svart |
| Innebygd USB-hub | Nei |
| HDMI | Ja |
| Antall HDMI-porter | 2 |
| HDMI-versjon | 2.0 |
| Antall DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-versjon | 1.4 |
| Hodetelefon ut | Ja |
| VESA-montering | Ja |
| Panelmonterbart grensesnitt | 100 x 100 mm |
| Kan monteres på vegg | Ja |
| Kabellåsport | Ja |
| Kabellåstype | Kensington |
| Høydejustering | Nei |
| Vippjustering | Ja |
| Vippevinkelområde | -5 - 20° |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbruk (SDR) per 1000 timer | 32 kWh |
| Energiforbruk (HDR) per 1000 timer | 46 kWh |
| Strømforbruk (standby) | 0,5 W |
| Strømforbruk, av | 0,3 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
| Bredde (med stativ) | 713,7 mm |
| Dybde (med stativ) | 225 mm |
| Høyde (med stativ) | 513,2 mm |
| Vekt (med stativ) | 5,68 kg |
| Bredde (uten stativ) | 713,7 mm |
| Dybde (uten stativ) | 45,1 mm |
| Høyde (uten stativ) | 420 mm |
| Vekt (uten stativ) | 4,88 kg |
| Pakkebredde | 794 mm |
| Pakkedybde | 515 mm |
| Pakkehøyde | 133 mm |
| Pakkevekt | 7,84 kg |
| Stativ medfølger | Ja |
| Kabler inkludert | HDMI |
| Bærekraftsertifikater | ENERGY STAR |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.