ASUS ESC8000A-E13 SKU2/3200W
Du må logge inn for å handle/se priser.
|
|
ASUS ESC8000A-E13 SKU2/3200W
-
Type
Rack (4U)
-
CPU-familie
AMD EPYC
-
Maks prosessorer
2
-
Maks disker
9
-
Maks minne
6TB
-
Modell
Asus ESC-series
-
Redundant PSU
Ja
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
ASUS ESC8000A-E13. Prosessorstøpsel: LGA 6096, Prosessorprodusent: AMD, Prosessorfamilie: AMD EPYC. Støttede minnetyper: DDR5-SDRAM, Støttede DIMM-modulkapasiteter: 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, Maksimalt internminne: 3 TB. Støttede lagringsdriverstørrelser: 2.5". Chassis-type: Rack (4U), Produktfarge: Sølv, Sertifisering: BSMI, CB, CE, FCC(Class A), RCM. Krav til strømforsyning: 3200 W, AC-inngangsspenning: 220 - 240 V, AC-inngangsfrekvens: 50/60 Hz
| Innebygd prosessor | Nei |
| Prosessorstøpsel | LGA 6096 |
| Prosessorprodusent | AMD |
| Prosessorfamilie | AMD EPYC |
| Antall prosessorer som støttes | 2 |
| Kompatible prosessorserier | AMD EPYC 9005 |
| Antall DIMM-porter | 24 |
| Støttede minnetyper | DDR5-SDRAM |
| Støttede DIMM-modulkapasiteter | 16GB, 32GB, 64GB, 128GB |
| Maksimalt internminne | 3 TB |
| Støttede RDIMM-klokkehastigheter | 6400,5600 MHz |
| Antall lagringsdrivere som støttes | 8 |
| Harddisk hot swap | Ja |
| Støttede lagringsdriverstørrelser | 2.5" |
| Antall USB 2.0-porter | 0 |
| Antall USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)Type-A-porter | 3 |
| IPMI LAN (RJ-45) port | Ja |
| Antall mini DisplayPorts | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) spor | 11 |
| Chassis-type | Rack (4U) |
| Produktfarge | Sølv |
| LED-indikatorer | Ja |
| Sertifisering | BSMI, CB, CE, FCC(Class A), RCM |
| Krav til strømforsyning | 3200 W |
| Redundant strømforsyning | Ja |
| Antall overflødige strømforsyninger støttet | 4 |
| AC-inngangsspenning | 220 - 240 V |
| AC-inngangsfrekvens | 50/60 Hz |
| 80 PLUS-sertifisering | 80 PLUS Titanium |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius) | -40 - 70 °C |
| Lagringsrelativ fuktighet | 20 - 90% |
| Bredde | 800 mm |
| Dybde | 439,5 mm |
| Høyde | 175 mm |
| Vekt | 42 kg |
| Pakkevekt | 44,2 kg |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.