FUJI LTO 7 Ultrium 6-15 TB Standard Pack Label
Du må logge inn for å handle/se priser.
|
|
FUJI LTO 7 Ultrium 6-15 TB Standard Pack Label
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Fujifilm LTO Ultrium 7 Labelled. Produkttype: Tomt databånd, Medietype: LTO, Innebygd kapasitet: 6 TB. Overføringshastighet: 300 MB/s, Komprimert overføringshastighet: 750 MB/s. Kassettstørrelse: 1,26 cm, Kasettlengde: 960 m, Kasettykkelse: 5,6 µm
| Produkttype | Tomt databånd |
| Medietype | LTO |
| Innebygd kapasitet | 6 TB |
| Komprimert kapasitet | 15 TB |
| Levetid kassett | 30 år |
| Spormengde | 3584 |
| Produktfarge | Lilla |
| Overføringshastighet | 300 MB/s |
| Komprimert overføringshastighet | 750 MB/s |
| Kassettstørrelse | 1,26 cm |
| Kasettlengde | 960 m |
| Kasettykkelse | 5,6 µm |
| Bredde | 105,4 mm |
| Dybde | 102 mm |
| Høyde | 21,5 mm |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Relativ luftfuktighet under drift (H-H) | 10 - 80% |
| Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius) | 16 - 25 °C |
| Lagringsrelativ fuktighet | 20 - 50% |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.