FUJI LTO 8 Ultrium 12-30 TB Standard Pack
Du må logge inn for å handle/se priser.
|
|
FUJI LTO 8 Ultrium 12-30 TB Standard Pack
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Fujifilm Cartridge Fuji LTO8 Ultrium 12TB/30TB. Produkttype: Tomt databånd, Medietype: LTO, Innebygd kapasitet: 12 TB. Overføringshastighet: 360 MB/s, Komprimert overføringshastighet: 750 MB/s. Kassettstørrelse: 1,26 cm, Kasettlengde: 960 m, Kasettykkelse: 5,6 µm
| Produkttype | Tomt databånd |
| Medietype | LTO |
| Innebygd kapasitet | 12 TB |
| Komprimert kapasitet | 36 TB |
| Spormengde | 6656 |
| Overføringshastighet | 360 MB/s |
| Komprimert overføringshastighet | 750 MB/s |
| Kassettstørrelse | 1,26 cm |
| Kasettlengde | 960 m |
| Kasettykkelse | 5,6 µm |
| Bredde | 105,4 mm |
| Dybde | 21,5 mm |
| Høyde | 102 mm |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Relativ luftfuktighet under drift (H-H) | 10 - 80% |
| Harmonisert system (HS)-kode | 84717098 |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.