FUJI LTO Ultrium-6 2.5/6.25TB Standard Pack label
Du må logge inn for å handle/se priser.
|
|
FUJI LTO Ultrium-6 2.5/6.25TB Standard Pack label
|
Beskrivelse
Spesifikasjoner
Fujifilm LTO Ultrium 6 Standard Pack Labelled. Produkttype: Tomt databånd, Medietype: LTO, Innebygd kapasitet: 2,5 TB. Overføringshastighet: 160 MB/s, Komprimert overføringshastighet: 400 MB/s. Kassettstørrelse: 1,26 cm, Kasettlengde: 846 m, Kasettykkelse: 6,1 µm
| Produkttype | Tomt databånd |
| Medietype | LTO |
| Innebygd kapasitet | 2,5 TB |
| Komprimert kapasitet | 6,25 TB |
| Levetid kassett | 30 år |
| Spormengde | 2176 |
| Produktfarge | Svart |
| Overføringshastighet | 160 MB/s |
| Komprimert overføringshastighet | 400 MB/s |
| Kassettstørrelse | 1,26 cm |
| Kasettlengde | 846 m |
| Kasettykkelse | 6,1 µm |
| Bredde | 105,4 mm |
| Dybde | 102 mm |
| Høyde | 21,5 mm |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Relativ luftfuktighet under drift (H-H) | 10 - 80% |
| Oppbevaringstemperaturomåde (Celsius) | 16 - 25 °C |
| Lagringsrelativ fuktighet | 20 - 50% |
Selv om vi gjør vårt beste for å gi relevant informasjon, så er bildene kun for å gi et
generelt inntrykk, og selve varen er ikke nødvendigvis akkurat slik som avbildet. Dersom det er
forskjeller mellom produktoverskrift, beskrivelse og bilde, så er det produktoverskriften som
gjelder (f.eks. PCer kommer ikke nødvendigvis med skjerm selv om bildet viser det). Hvis noe er
uklart, vennligst send epost til kundestøtte før du bestiller. Vi tar forbehold om trykkfeil og endring av priser og spesifikasjoner uten varsel.