Trenger du kjøpshjelp, kontakt oss på telefon 21 97 92 01, eller send mail til salg@advania.no

OM3 Fiber patchekabel - LC/SC - 50/125 - aqua blå - 10 meter

Produktnr FPD53LPSP-100

OM3 Fiber patchekabel - LC/SC - 50/125 - aqua blå - 10 meter

Halogenfri, for 10 Gbit

Lagerbeholdning: 20+

kr 118,00 eks mva
  

Leie kr. 4 per måned / 36 måneder